2024 © Oben Teknoloji

- Web Tasarım & Yazılım -

Oben Teknoloji olarak;

İnteraktif tarafta marka imajınızı yansıtan, görsel ve yazılımsal olarak güçlü, ziyaretçilerinizin beklentilerini iyi tahlil edip, buna uygun çözümler üretebildiğiniz, responsive yani pc,tablet,mobil gibi tüm platformlara uyumlu yapıya sahip, Türk Ticaret Kanununun gereklerini karşılayan ürün ve hizmetlerinizi de müşterilerinize sunabileceğiniz yönetilebilir,sosyal medya ve arama motoru optimizasyonlarının google,bing,yandex vb. gereklerinin barındırıldığı web siteleri tasarlıyoruz.

 

Sizi dinliyor, işinizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde analiz ediyoruz. Süreçlerinizi etkin ve güvenli bir şekilde yönetebilmeniz için uygun çözüme karar veriyoruz. Ölçeklenebilir, genişleyebilir, geliştirilebilir, güncel kesintisiz hizmet anlayışıyla beraber güçlü bir destek ekibinin arkasında olduğu, performans ve maliyet dengesini gözeten yazılımlar yapıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım

Özgün tasarımlar..

Renkler önemlidir. Sizi yansıtan, ilk karşılamanızı yapan ve tanıtımınızı gerçekleştiren web sitelerinizi firma portfoyünüze uygun ve fikirlerinizin yansıması tasarımlarla zenginleştiriyoruz. Günün teknolojisine uygun olarak da her kanaldan ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Fonksiyonel yazılımlar..

İyi bir tasarımın arkasında en etkin geri dönüşleri alabilmek, ihtiyaç ve beklentileri daha iyi analiz edebilmek adına sisteminize entegre,kolay kullanıma sahip optimum işlevleri olan, maliyet ve karlılık dengesini gözeten yazılımlar yapıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonları (SEO & SEM)

Sizi,ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, daha geniş kitleye ulaşmak adına gerek alt yapı gerekse dış kaynakları en iyi şekilde optimize ederek arama motorlarının ve sosyal medyanın sizi ön plana çıkarmasını ve tanıtımınızı yapmanızı sağlıyor, uygun bütçe planlaması ile ücretli çözümlerde de en etkin verimi almanıza özen gösteriyoruz.

Barındırma, destek ve güvenlik

Kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla projelerinizi güncel bulut teknolojilerini kullanarak yayınlıyoruz. Sürekli güncel yazılım ve donanım kullanarak güvenlik konusunda taviz vermiyoruz. En az sorun mantalitesi ile çalışıyor ihtiyaç halinde ulaşılabilirlik sağlıyoruz.