2024 © Oben Teknoloji

- Mobil Uygulama -

Oben Teknoloji olarak;

Müşterilerimizin talepleri, piyasa beklentileri ve sürekli gelişim ve değişim halinde olan teknoloji çözümlerini dikkate alarak geliştirdiğimiz yazılımlarımızın daha etkin kullanılması için iletişimin ve sürekliliğin devamlılık arz etmesi sebebiyle en yaygın kullanıma sahip android ve ios platformlarında uygulamalar geliştiriyoruz.

 

Gerek yazılımlarımıza entegre gerekse bağımsız olarak geliştirdiğimiz bu uygulamalar ile isterseniz müşterilerinizi,velilerinizi, öğrencilerinizi ve / veya üyelerinizi bilgilendirebilir, ödeme alabilir, çalışanlarınızın ofis dışında da işlerini yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz geliştirdiğimiz uygulamarı kendi sisteminize entegre edebilir bu alanda da piyasada öne çıkabilirsiniz.

Web Tasarım & Yazılım

Geniş tasarım olanağı..

Mevcut profilinize uygun, font, renk, desen ve ikon gibi tema seçenekleri tasarlıyoruz. Aklınızdaki tasarımı alternatif seçeneklerle hayata geçiriyor ve seçiminize sunuyoruz.

Entegre çalışabilme..

Sizin için geliştirdiğimiz yazılımlarla entegre olarak ofis dışında yada mobil olarak da sistemde kalmanızı böylece anlık olarak verilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Rapolama ve Analiz

Müşterilerinizin,öğrencilerinizin yada velilerinizin sisteminizde oluşan çıktılarınıza göre profil bazlı verilerinize ulaşabilmesini ve işlem yapabilmesini sağlıyoruz. İş süreçlerinizle ilgili detaylı raporlama ve analiz sonuçlarını görebilmenizi sağlayan seçenekleri sunuyoruz.

AppleStore ve GooglePlay

Uygulamalarınızı marketlerde sizin denetiminizde yayınlıyor, güncellemeleri ve değişiklikleri anlık olarak alabilmeniz sağlıyoruz. Güvensiz ve denetimsiz uygulamarın sisteminize zarar verebileceğini unutmamanızı tavsiye ediyoruz.